Cushman & WakefieldO násNovinkySkladujte efektívne: Prenajmite si priestory neďaleko hlavného mesta

Skladujte efektívne: Prenajmite si priestory neďaleko hlavného mesta

Efektívne skladovanie pri Bratislave

Skladujte efektívne. Pred prenajatím skladu sa zamyslite nad tým, či sa vám pár desiatok eur ušetrených na mesačnom nájme nevráti v podobe zvýšených nákladov na dopravu a pohonné hmoty ako aj transport zamestnancov na pracovisko.  Poznáte svoj biznis dobre? Každé podnikanie je iné a môže vyžadovať rôzne druhy dopravy či veľkosť skladu. Ako a kde si vybrať správny sklad?

 

Sklady neďaleko hlavného mesta majú výhodnú logistickú polohu. Sú ľahko dostupné z diaľnice. Nachádzajú sa tiež v blízkosti letiska a prístavu.
Samotna poloha predurčuje rýchle doručenie tovaru ku koncovým zákazníkom.
Svoje zásobovanie výrazne zefektívnite, keď si prenajmete sklad pri Bratislave. Bude pre vás nielen cenovo výhodnejší než ten v meste, ale stále môžete čerpať z výhod jeho strategickej polohy v rámci infraštruktúry regiónu.

Štyri výhody prenájmu skladov v okolí Bratislavy

     Jednoduché zásobovanie prevádzok v meste so strategickou polohou (neďaleko Viedne a ostatných miest v okolí Bratislavy),

     rýchle napojenie na diaľnicu D1,D2 ako aj na budúce pripravované úseky ciest D4, R7

     blízkosť letiska, železníc a prístavu,

     cenová dostupnosť v porovnaní so skladovaním priamo v Bratislave 

ProLogis Park Bratislava v Senci

S veľmi strategickou polohou prichádza Logistický park Bratislava v Senci. Nachádza sa v Senci, iba 20 kilometrov od centra Bratislavy, pri zjazde č. 31 z diaľnice D1. Svetlá výška týchto skladových priestorov dosahuje až 10 metrov. Nosnosť podlahy je 5000 kg/m2. Sú preto ideálnym riešením pre skladovanie tovaru väčších rozmerov.

Vďaka skvelej polohe budú mať v rovnaký dosah nielen na Bratislavu, ale aj Trnavu. Rýchla dostupnosť do hlavného mesta, blízkosť diaľnice a rôznorodé veľkosti priestorov skladov  zaraďujú tieto skladové priestory medzi najlepšie v okolí Bratislavy.


Logistické Centrum Bratislava vo Svätom Jure

O čosi bližšie k Bratislave, v Svätom Jure, stojí Logistické Centrum Bratislava. S výbornou dostupnosťou do hlavného mesta, Senca, Pezinku či Trnavy, je ideálnou voľbou v prípade, keď hľadáte skladové priestory v okolí Bratislavy za výhodnú cenu.

S podlahou s nosnosťou 7,5 tony na meter štvorcový a svetlosťou 200 luxov, je toto logistické centrum výborne vybavené aj pre náročnejších klientov. Jeho výhodou je aj 24 hodinový prístup sedem dní v týždni. Od diaľnice D1 je vzdialené iba 10 minút.

 

Bratislava Airport

K novo vznikajúcim projektom v tesnej blízkosti Bratislavy je projekt Bratislava Airport nachádzajúci sa v katastrálnom území v Ivanke pri Dunaji v celkovej rozlohe 89 000 m2.

Vďaka jeho skvelej polohe bude prvou voľbou pre logistických providerov a e-commerce spoločnosti.

S podlahou s nosnosťou 5 ton na meter štvorcový a svetlou výškou skladu 10 m, je tento  logistický park vhodný pre logistov, retailerov, ľahkú výrobu alebo showroom.

Jeho výhodou je vynikajúca dostupnosť do centra mesta. Od lestika je vzdialený iba 1 km.

 

Industrialny park Malacky

 V prípade, že si chcete prenajať skladové priestory, ktoré sú Bratislave vzdialenejšie, odporúčame vám sklady vo Industrial Park Malacky. Park je situovaný pri diaľnici D2 v smere na Brno. Zaujmú najmä svojou polohou a vysokým prevedením štandardu. Samozrejmosťou sú klimatizované priestory v štandardnej ponuke, ako aj možnosť usporiadania kancelárií na mieru.

 

Výber vhodných skladových priestorov je z logistického hľadiska veľmi dôležitý. Odporúčame vám prejsť si viacero skladov, porovnať parametre, cenu a ich dostupnosť ako aj ostatné špecifikácie.

 Vyberte si skladové priestory neďaleko hlavného mesta. Vyznačujú sa širokými možnosťami využitia dopravy, dostupnosťou do Bratislavy a okolitých miest, a tiež výhodnejšou cenou. Pri výbere konkrétneho skladu zohľadnite druh vášho podnikania a najmä to, čo potrebujete skladovať a najmä rýchlosť doručenia tovaru k vašim zákazníkom. 

Späť na Novinky