O nás

Cushman & Wakefield je  najväčšia svetová poradenská firma vlastnená súkromným kapitálom. Spoločnosť bola založená v roku  1917, dnes  jej patrí 253 kancelárií v 60 krajinách sveta a celosvetovo dáva prácu viac ako 15 tisícom talentovaných odborníkov.

Majiteľom nehnuteľností, nájomcom a investorom prináša komplexné riešenia vo forme ponuky poradenstva, realizácie a riadenia v priebehu celého procesu nakladania s nehnuteľnosťami. Tieto riešenia zahrňujú pomoc klientom pri kúpe, predaji, financovaní, prenájmu a riadení nehnuteľného majetku. Firma taktiež poskytuje servis v oblasti oceňovania, strategického plánovania a prieskumu, analýzy portfólia, výberu pozemkov, asistencie pri umiestňovaní požiadaviek na priestory a radu ďaľších konzultačných služieb.
 

ODDELENIE PRIEMYSELNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ

Miestnym, regionálnym a nadnárodným spoločnostiam, developerom a investorom poskytujeme na mieru prispôsobené riešenia v oblasti nehnuteľností, ktoré pomáhajú naplniť podnikateľské zámery, zvyšujú hodnotu akcií, maximalizujú úspory nákladov a posilňujú hodnotu portfólia.

K maklérskym službám pre priemysel patria nákup a predaj, vyjednávanie o nájmoch a o predaji na základe rozsiahlej znalosti trhu, komplexného výskumu a najnovších trendov, jednanie o stimuloch a analýzy a plánovanie výstavby presne podľa daných potrieb.

Na Slovensku si Cushman & Wakefield vydobila vedúcu pozíciu na trhu, čo sa týka značky a služieb, ktoré ponúka. Jedná sa o nasledujúce služby: 

  • Prenájom priemyselných nehnuteľností
  • Investície do nehnuteľností (nákup a predaj)
  • Prenájom maloobchodných priestorov a nákupných centier
  • Prenájom kancelárskych plôch
  • Konzultácie v oblasti výstavby
  • Prieskum trhu
  • Správa nehnuteľností

Best Retail Power Broker Team of the Year 2017– CiJ Awards

Best Retail Lease of the Year 2017 – Lidl store in Cassovia shopping centre - CiJ Awards

Best Agency/Letting Advisors & Consultants in Slovakia in 2015,2016, 2017- EUROMONEY

Best Research 2017- EUROMONEY

Property Management company 2016 – CiJ Awards

Best Office and Retail Lease 2016 - CiJ Awards

Fit-out of the Year 2016 – CiJ Awards

CEE Retail & Leisure Agency Firm of the Year 2013, 2014, 2016  - CEE Quality Awards

Best Corporate Real Estate Consulancy 2015, 2016 – CEE Manufacturing Awards