Ponuka

Pozemky, skladové a výrobné priestory

Ponuka

Naši klienti:

auto kelly
boge
cerva
ceva
crh
cs cargo
danfoss
dracik
ds smith
dsv
europool
gefco
grupo antolin
leoni
magna
merck
metzeler
panalpina
raben
reydel
tesco
visteon

Aktuálna ponuka nehnuteľností

Cushman & Wakefield

Stránky priemyselného oddelenia spoločnosti Cushman & Wakefield predstavujú prehľadný spôsob vyhľadávania priemyselných nehnuteľností, hlavne skladov na Slovensku. Za použitia google mapy sa tu dajú hľadať skladové a výrobné priestory na prenájom, malé skladové jednotky a priemyselné pozemky na prenájom, alebo na predaj. Úplne nové je spracovanie štatistických údajov o vývine trhu priemyselných nehnuteľností , teda prevažne skladov. Sledované údaje zahrňujú: objem prenájmu skladov, objem novej výstavby skladových plôch, mieru neprenajatosti skladov, existujúce skladové plochy celkovo a podiel developerov na prenájmoch skladov v určitom časovom období. Prichádzajúci dopyt po skladových priestoroch sledujú naši odborníci z priemyselného tímu 24 hodín denne a reagujú v najkratšom možnom čase. Cieľom je navrhnúť klientovi okamžité skladové riešenie.

Miestnym, regionálnym a nadnárodným spoločnostiam, developerom a investorom poskytujeme na mieru prispôsobené riešenia v oblasti nehnuteľností, ktoré pomáhajú naplniť podnikateľské zámery, zvyšujú hodnotu akcií, maximalizujú úspory nákladov a posilňujú hodnotu portfólia.

K maklérskym službám pre priemysel patria nákup a predaj, vyjednávanie o nájmoch a o predaji na základe rozsiahlej znalosti trhu, komplexného výskumu a najnovších trendov, jednanie o stimuloch a analýzy a plánovanie výstavby presne podľa daných potrieb.